PackageKit - en to nl translation catalogue (87 entries)

en: Accept EULA
nl: EULA accepteren

en: Authentication is required to accept a EULA
nl: Authenticatie is vereist om een EULA te accepteren

en: Authentication is required to change software source parameters
nl: Athenticatie is vereist om de parameters van de softwarebronnen te wijzigen

en: Authentication is required to install a local file
nl: Authenticatie is vereist om een lokaal bestand te installeren

en: Authentication is required to install a package
nl: Authenticatie is vereist om een pakket te installeren

en: Authentication is required to install a security signature
nl: Authenticatie is vereist om een beveiligingshandtekening te installeren

en: Authentication is required to refresh the package lists
nl: Authenticatie is vereist om de pakketlijst te vernieuwen

en: Authentication is required to remove packages
nl: Authenticatie is vereist om pakketen te verwijderen

en: Authentication is required to rollback a transaction
nl: Authenticatie is vereist om een transactie terug te draaien

en: Authentication is required to update all packages
nl: Authenticatie is vereist om alle pakketen bij te werken

en: Authentication is required to update packages
nl: Authenticatie is vereist om pakketen bij te werken

en: Change software source parameters
nl: Parameters van de softwarebronnen wijzigen

en: Install local file
nl: Lokaal bestand installeren

en: Install package
nl: Pakket installeren

en: Install security signature
nl: Beveiligingshandtekening installeren

en: Refresh package lists
nl: Pakkettenlijsten vernieuwen

en: Remove package
nl: Pakket verwijderen

en: Rollback to a previous transaction
nl: Terugdraaien tot een voorgaande transactie

en: Update all packages
nl: Alle pakketten bijwerken

en: Update package
nl: Pakket bijwerken

en: Update detail
nl: Bijwerkingsdetails

en: A system restart is required
nl: Het is vereist het systeem te herstarten

en: A logout and login is required
nl: Het is vereist om uit te loggen en opnieuw in te loggen

en: An application restart is required
nl: Het is vereist de applicatie te herstarten

en: Please enter a number from 1 to %i:
nl: Voer een nummer in van 1 tot %i:

en: Could not find a package match
nl: Kon geen overeenkomstig pakket vinden

en: There are multiple package matches
nl: Er zijn meerdere pakketten die overeenkomen

note: find out what package the user wants to use
en: Please enter the package number:
nl: Voer het pakketnummer in:

en: Could not find a package with that name to install, or package already installed
nl: Kon geen pakket vinden met deze naam om te installeren, of het pakket is al geïnstalleerd

en: Could not find a package with that name to remove
nl: Kon geen pakket vinden met deze naam om te verwijderen

en: The following packages have to be removed
nl: De volgende pakketten moeten worden verwijderd

note: get user input
en: Okay to remove additional packages?
nl: Akkoord om de additionele pakketten te verwijderen?

en: Cancelled!
nl: Geannuleerd!

en: Could not find a package with that name to update
nl: Er kon geen pakket worden gevonden met deze naam om bij te werken

en: Could not find what packages require this package
nl: Er kon niet worden achterhaald welke pakketten dit pakket vereisen

en: Could not get dependencies for this package
nl: De afhankelijkheden voor dit pakket konden niet worden verkregen

en: Could not find a description for this package
nl: Er kon geen omschrijving voor dit pakket worden gevonden

en: Could not find the files for this package
nl: De bestanden voor dit pakket konden niet worden gevonden

en: Package description
nl: Pakketomschrijving

en: Package files
nl: Pakketbestanden

en: No files
nl: Geen bestanden

note: get user input
en: Okay to import key?
nl: Moet de sleutel worden geïmporteerd?

en: Did not import key
nl: De sleutel werd niet geïmporteerd

note: get user input
en: Do you agree?
nl: Akkoord?

en: Did not agree to licence, task will fail
nl: Er is niet akkoord gegaan met de licentie, opdracht zal mislukken

en: The daemon crashed mid-transaction!
nl: De service is midden in de transactie gecrashed!

note: header
en: PackageKit Console Interface
nl: PackageKit console-interface

en: Subcommands:
nl: Subopdrachten:

en: Show extra debugging information
nl: Extra debuginformatie tonen

en: Show the program version and exit
nl: Programmaversie tonen en sluiten

en: Set the filter, e.g. installed
nl: Filter instellen, bijvoorbeeld geïnstalleerd

en: Exit without waiting for actions to complete
nl: Afsluiten zonder te wachten tot de transacties zijn afgerond

en: Could not connect to system DBUS.
nl: Er kon geen verbinding worden gelegd met DBUS

en: You need to specify a search type
nl: Er moet een zoektype worden opgegeven

en: You need to specify a search term
nl: Er moet een zoekterm worden opgegeven

en: Invalid search type
nl: Ongeldig zoektype

en: You need to specify a package or file to install
nl: Er moet een pakket of bestand worden opgegeven om te installeren

en: You need to specify a type, key_id and package_id
nl: Er moet een type worden opgegeven, key_id of package_id

en: You need to specify a package to remove
nl: Er moet een pakket worden opgegeven om te verwijderen

en: You need to specify a eula-id
nl: Er moet een eula-id worden opgegeven

en: You need to specify a package name to resolve
nl: Er moet een pakketnaam worden opgegeven om op te lossen

en: You need to specify a repo name
nl: Er moet een depotnaam worden opgegeven

en: You need to specify a repo name/parameter and value
nl: Er moet een depot-naam/parameter en waarde worden opgegeven

en: You need to specify a time term
nl: Er moet een tijdsbestek worden opgegeven

en: You need to specify a correct role
nl: Er moet een correcte rol worden opgegeven

en: Failed to get last time
nl: Verkrijgen van laatste tijd mislukt

en: You need to specify a package to find the description for
nl: Er moet een pakket worden opgegeven om de beschrijving er van te vinden

en: You need to specify a package to find the files for
nl: Er moet een pakket worden opgegeven om de bestanden er van te vinden

en: Option '%s' not supported
nl: Optie '%s' wordt niet ondersteund

en: Command failed
nl: Opdracht mislukt

en: You don't have the necessary privileges for this operation
nl: De benodigde privileges voor deze operatie ontbreken

en: PackageKit Monitor
nl: PackageKit-monitor

en: Could not open database: %s
nl: Database kon niet worden geopend: %s

en: You probably need to run this program as the root user
nl: Het programma moet mogelijk met de root-gebruiker worden uitgevoerd

en: Startup failed due to security policies on this machine.
nl: Opstarten is mislukt door beveiligingsmaatregelen op deze machine

en: This can happen for two reasons:
nl: Dit kan twee redenen hebben:

en: The correct user is not launching the executable (usually root)
nl: Het programma wordt niet door de correcte gebruiker gestart (gewoonlijk root)

en: The org.freedesktop.PackageKit.conf file is not installed in the system /etc/dbus-1/system.d directory
nl: Het org.freedesktop.PackageKit.conf bestand is niet geïnstalleerd in de systeemmap /etc/dbus-1/system.d

en: Packaging backend to use, e.g. dummy
nl: Te gebruiken pakketbeheerder, bijvoorbeeld dummy

en: Daemonize and detach from the terminal
nl: Als service starten en van de terminal loskoppelen

en: Disable the idle timer
nl: De idle-timer uitschakelen

en: Show version and exit
nl: Versie tonen en afsluiten

en: Exit after a small delay
nl: Afsluiten na een kleine vertraging

en: Exit after the engine has loaded
nl: Afsluiten nadat de verwerkingseenheid is geladen

en: PackageKit service
nl: PackageKit-service

en: Cannot connect to the system bus
nl: Er kan geen verbinding worden gelegd met de systeembus

en: Error trying to start: %s
nl: Fout bij het proberen te starten: %s
