packagekit.master - en to el translation catalogue (23 entries)

en: A system restart is required
el: Απαιτείται επανεκκίνηση του συστήματος

en: A logout and login is required
el: Απαιτείται επανασύνδεση του χρήστη

en: An application restart is required
el: Απαιτείται επανεκκίνηση της εφαρμογής

en: Please enter a number from 1 to %i:
el: Παρακαλούμε εισάγετε έναν αριθμό από το 1 μέχρι το %i:

en: Could not find a package match
el: Δε μπόρεσε να βρεθεί αντιστοιχία πακέτου

en: There are multiple package matches
el: Υπάρχουν πολλές αντιστοιχίες πακέτων

note: find out what package the user wants to use
en: Please enter the package number:
el: Παρακαλούμε εισάγετε τον αριθμό του πακέτου:

en: Could not find a package with that name to install, or package already installed
el: Δε μπόρεσε να βρεθεί ένα πακέτο με αυτό το όνομα για να εγκατασταθεί, ή το πακέτο είναι ήδη εγκατεστημένο

en: Could not find a package with that name to remove
el: Δε μπόρεσε να βρεθεί ένα πακέτο με αυτό το όνομα προς αφαίρεση

en: The following packages have to be removed
el: Τα παρακάτω πακέτα πρέπει να αφαιρεθούν

note: get user input
en: Okay to remove additional packages?
el: Εντάξει για την αφαίρεση επιπλέον πακέτων;

en: Cancelled!
el: Ακυρώθηκε!

en: Could not find a package with that name to update
el: Δε μπόρεσε να βρεθεί πακέτο με αυτό το όνομα για προς ενημέρωση

en: Could not find what packages require this package
el: Δε μπόρεσε να βρεθεί ποια πακέτα απαιτούν αυτό το πακέτο

en: Package description
el: Περιγραφή πακέτου

en: Package files
el: Αρχεία πακέτου

en: No files
el: Χωρίς αρχεία

note: get user input
en: Okay to import key?
el: Εντάξει για την εισαγωγή κλειδιού;

en: Did not import key
el: Δεν έγινε εισαγωγή κλειδιού

note: get user input
en: Do you agree?
el: Συμφωνείτε;

en: Did not agree to licence, task will fail
el: Δεν έγινε συμφωνία με την άδεια χρήσης, η ενέργεια θα αποτύχει

en: Subcommands:
el: Υποεντολές:

en: PackageKit service
el: Υπηρεσία PackageKit
